sadsad x
asdasd
Neden FUZEM?

FUZEM, eğitimcilerinin ve yöneticilerinin yıllar boyunca eğitim sektöründe edindikleri tecrübenin, bilgi birikiminin, eğitim değerlerine FARKLI bir boyut kazandırdığımız "Tüm eğitim sevgi ve saygıyla ele alınan bilgi temelinde yükselirse toplum iyiye doğru değiştirilebilir, geliştirilebilir." düşüncesiyle hareket etmekteyiz. Özgün, çarpıcı, eğitimde şimdiye kadar kullanılmış tezlerin zıddı, çağdaş, nitelikli ve her kitleye hitap eden kaliteli, ekonomik eğitim sunma ideolojisini benimsiyoruz.

Sınav hazırlığı zorlu ve sancılı bir süreç, ilk kez hazırlanan öğrencinin aklı karışık "Nasıl çalışacağım?" düşüncesi ile, defalarca hazırlanan öğrenci ise öğrenilmiş çaresizliği benimsemiş ve "Yine bu yıl da olmayacak sanırım." düşüncesi zihninde hasıl olmuş kararsız bir şekilde, hedefe ulaştıran FARKLI bir eğitim aramakta. Sizi anlıyoruz ve ortak hedefimiz BAŞARMAK, BAŞARILI OLMAK. Siz de birlikte başardığımız binlerce öğrencilerimizden biri olacaksınız!

Başarmayı gaye edinmiş öğrencilerimize; çözüm ve öğrenci odaklı eğitim birinci kuralımız olmak üzere, fırsat eşitliği ilkesini benimseyerek mekan-zaman kısıtlaması olmadan istediği an itibariyle online-offline eğitimine ulaşabilmesini sağlamak. "Eğitimi aldım evet ama nasıl hazırlanacağım,nereden başlamalıyım?" diyen öğrencilerimiz için gerekli planı yapıp doğru program ile uzman kadromuzdan verilen genel rehberlik desteğinin yanı sıra "benim için genelgeçer kurallar değil de bireysellik önemli" diyen öğrencilerimiz için ise bireysel rehberlik desteği, detaylı konu anlatımı-soru çözümleri, öğrenilen konuyu pekiştirme amaçlı eğitmenlerimiz tarafından sunulan ekstra soru çözümleri, sınav formatına aşina olmanızı geliştirmek ve pratik kazanabilmek için ulaşabileceğiniz deneme sınavları ile desteklemekteyiz. Mevcut dönemin sınav tarihine kadar ders videolarını herhangi bir sınırlama olmaksızın izleme imkanı, eğitmenlerin kendi özel ders notlarına erişim imkanı ve ulusal yayınevlerinden seçilen zengin içeriğe ve soru havuzuna sahip yayınlar hediye ederek sınavlara hazırlanma fırsatı sunmaktadır.

Farklı online eğitim, toplumumuz tarafından benimsenmiş olsa dahi öğrencilerin yaşadığı "sorularımı kime soracağım, sorularıma yanıt alabilecek miyim?"endişelerini ortadan kaldıran sorularınızın cevaplanması,her ne kadar da teknolojiyle içiçe olsak bile "derse nasıl katılacağım, dersi nereden takip edeceğim?" soruları ise öğrencilerin bir diğer endişesi, bu durumda her canlı dersi takip eden ve size destek sağlayacak, derse katılım sağlamanızda yardımcı olacak teknik birim, sayfamızdan incelediğiniz veya takip ettiğiniz eğitim içeriğinde cevap bulamadığınızı düşündüğünüz soruları yöneltebileceğiniz ve anında cevap alabileceğiniz iletişim birimi ile online eğitimi çok daha kolay ve erişilebilir hale getirmekteyiz.

Örgün eğitim için harcanan ulaşım maliyeti, zaman kaybı ve ekstra yorgunluk-yoğunluktan kurtulup, herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan, evinizdeki konforunuzdan uzaklaşmadan her an erişebileceğiniz FARKLI bir eğitim.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.