sadsad x
asdasd
0 Yorum

Genel Yetenek-Genel Kültür KPSS 2024 / Hafta Sonu Grubu

4.499,00 TL
9.999,00 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Genel Yetenek-Genel Kültür KPSS 2024 / Hafta Sonu Grubu

  Lütfen ürünü satın almadan önce açıklamaları dikkatle okuyunuz!

  Program Adı:
  Genel Yetenek-Genel Kültür KPSS 2024 / Hafta Sonu Grubu

  UYARI: 

  15.01.2024 tarihinden itibaren gerçekleştirilecek alımlarda kitap seti gönderimi gerçekleştirilmeyecektir. Bu doğrultuda eğitim programının fiyatı azalış yönünde güncellenmiştir.

  Program Türü:
  Canlı Ders

  Toplam Ders Saati:
  370 ders saati

  Eğitimci Kadrosu:
  Aker KARTAL, İlker KARABULUT, Mehmet Celal ÖZYILDIZ, Önay ÇEPE, İsmail ERYILMAZ

  Program İçeriği:
  290 ders saati sürecek konu öğretimi ve soru çözümü

  Ders bazlı gerçekleştirilecek "Çıkmış Soru" analizleri

  Öğretim yılı sonunda 80 ders saati sürecek "Büyük Genel Tekrar" programı

  Program Başlangıç ve Bitiş Tarihleri:
  Ekim 2023 - Haziran 2024

  Haftalık Ders Programı:
  Canlı dersler her hafta Cumartesi ve Pazar olmak üzere iki gün olarak gerçekleştirilecektir. Günlük ders programı 09.00’da başlayıp 12:10’da sonlacak şekilde 4 ders saati üzerinden uygulanacaktır. Kurumumuzda "Başla Bitir" program sistemi uygulanmaktadır. ÖSYM tarafından açıklanacak takvime göre, Farklı UZEM günlük ders saati ve haftalık ders günü sayısında artış yapabilir.

  Rehberlik Hizmeti:
  Farklı Rehberlik birimi tarafından eğitim türünüze özgü olarak haftalık rehberlik semineri belirtilen gün ve saatte grubunuza yönelik olarak canlı şekilde gerçekleştirilecektir. Seminere canlı şekilde katılarak ya da video kayıtlarını izleyerek gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz. Ayrıca öğrencilerimizin her ay bir defa olmak üzere randevu sistemi ile bireysel rehberlik hizmeti alma hakları bulunmaktadır.

  Uygulanacak Deneme Sınavları:
  Belirlenen 10 adet deneme sınavına öğrenci yönetim sisteminiz üzerinden online şekilde katılabilir ve sınav sonucunuzu inceleyebilirsiniz.

  Eğitimcilere Soru Sorma:
  Canlı derslerin başlamasının ardından oluşturulan özel gruplar üzerinden eğitimcilerinize doğrudan soru sorabilirsiniz.

  Derslerin Tekrar İzlenmesi:
  Canlı dersler işlendikten sonra ders videoları en geç ertesi gün öğrenci panelinizde bulunan tekrar izle bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar sınav tarihine kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” bulunmaktadır.

  Teknik Destek:
  Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. Dersler başladıktan sonra tarafınıza iletilecek WhatsApp Teknik Destek Hattı üzerinden ilgili sorularınıza cevap ve yardım alabilirsiniz.

  Ödeme Seçenekleri:
  Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Taksit seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde bankanızın öngördüğü vade farkı ödemenize yansıtılacaktır.

  Aktivasyonun Sağlanması:
  Kredi Kartı ile gerçekleştirilen ödemelerde öndeme onayı alındıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak sağlanmış olur. Havale/EFT yoluyla gerçekleştirilen ödemelerde ise aktivasyonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde sağlanmmış olacaktır.

  Burs Olanakları:
  Bu Eğitim Programımızdan;

  Birinci derece Şehit yakınları "%100 Burslu"

  Birinci derece Gazi yakınları "%50 Burslu"

  Özel gereksinimli bireyler "%25 Burslu" olarak yararlanabilirler.

  UYARI: Belirtilen nitelikleri taşıyan bireylerin kayıt esnasında ayrıcalıklı durumlarını belirten resmi belgeyi, süreç içerisinde ise kendi adlarına yapmış oldukları sınav başvuru belgesini kurumumuza ibraz etmeleri gerekmektedir. Bunun sağlanmaması durumunda idari ve hukuki süreç başlatılacaktır.  Detaylı bilgi almak için 0 542 123 89 36 numaralı WhatsApp hattına yazabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.