sadsad x
asdasd
0 Yorum

Mehmet Celal ÖZYILDIZ ile Tarih Özel Grup - Canlı Ders

999,00 TL
1.999,00 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mehmet Celal ÖZYILDIZ ile Tarih Özel Grup - Canlı Ders

  Lütfen ürünü satın almadan önce açıklamaları dikkatle okuyunuz!

  Program Adı:
  Mehmet Celal ÖZYILDIZ ile Tarih Özel Grup

  Program Türü:
  Canlı Ders

  Eğitmen Kadrosu:
  Mehmet Celal ÖZYILDIZ

  Toplam Ders Saati:
  80 ders saati

  Program İçeriği:
  Tüm sınavlara yönelik olarak Tarih Konu Anlatımı ve Soru Çözümü

  Tarih ile ilgili Çıkmış Sorularının Analizi

  Program Başlangıç ve Bitiş Tarihleri:
  03
  .01.2024 - 18.04.2024

  Canlı Ders Programı:
  Canlı dersler, belirtilen tarih aralığında yer alan Çarşamba günlerinde gerçekleştirilecektir. Günlük ders programı ise saat 19.00- 23.00 arasında uygulanacaktır.

  Ücretsiz Verilecek Kaynaklar:
  Ders ve soru dokümanları PDF formatında derslerinden önce öğrenci paneline yüklenecektir.

  Öğrenci Yönetim Sistemi:
  Farklı UZEM, Vedubox yazılım firması tarafından geliştirilmiş olan öğrenci yönetim sistemini kullanmaktadır. Bu sistem üzerinden kurs bilgilerinizi, eğitimlerinizi ve ders takviminizi görebilirsiniz. Canlı derslere ve online deneme sınavlarına katılabilir, geçmiş derslerin kayıtlarını izleyebilir ve eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz.

  Eğitmene Soru Sorma:
  Canlı ders esnasında yazışma ekranını kullanarak eğitmeninize sorularınızı yöneltebilirsiniz.

  Canlı Ders Uygulaması:
  Canlı derslere öğrenci paneliniz üzerinden direkt olarak katılabilirsiniz. Canlı dersler ZOOM PRO Webinar ve ZOOM PRO Video Konferans sınıf seçenekleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Canlı dersler sırasında yazışma ekranını kullanarak eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz.

  Derslerin Tekrar İzlenmesi:
  Canlı dersler işlendikten sonra en geç ertesi gün öğrenci panelinizde bulunan tekrar izle bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar sınav tarihine kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” bulunmaktadır.

  Teknik Destek:
  Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. Dersler başladıktan sonra tarafınıza iletilecek WhatsApp Teknik Destek Hattı üzerinden ilgili sorularınıza cevap ve yardım alabilirsiniz.

  Ödeme Seçenekleri:
  Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Taksit seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde bankanızın öngördüğü vade farkı ödemenize yansıtılacaktır.

  Aktivasyonun Sağlanması:
  Kredi Kartı ile gerçekleştirilen ödemelerde öndeme onayı alındıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak sağlanmış olur. Havale/EFT yoluyla gerçekleştirilen ödemelerde ise aktivasyonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde sağlanmmış olacaktır.  Detaylı bilgi almak için 0 542 123 89 36 numaralı WhatsApp hattına yazabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.